خدمات

جوان سازی

درمان ضد پیری


آنلاین رزرو کنید

درمان اختلات رنگدانه های پوستی و لکه های پوستی:

خدمات محافظتی پوست

هیپرپیگمانتاسیون و ملاسما از ناراحتی های شایع پوست هستند. محصولات تخصصی اختلالات رنگدانه ای پوست بکاهش لکه های پوستی  ، مانع از تولید و توزیع موضعی رنگدانه ها می شوند. هیپرپیگمانتاسیون در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، آکنه ، تغییرات هورمونی، گوارشی و یا بریدگی و سوختگی ایجاد می شود. این رنگدانه ها از ملانوسیت به سلول های پوست منتقل و پخش  می شوند و تا سلول های پوست را از آسیب محافظت کرده ولی  باعث ایجاد لکه های تیره روی پوست شوند. درمان افزایش رنگدانه های پوستی  براساس سابقه و نوع پوست  فرد  تعیین می شود اما می تواند شامل لایه برداری پوست ، میکرونیدلینگ ،  استفاده از محصولات پوستی ، لیزرهای فرکشنال ، سرم درمانی ، مزوتراپی با مواد مغذی و داروهای هومیوپاتی ،پی آر پی ( استفاده از مواد ترمیمی خون بیمار)  و درمانهای دیگر باشد.

افزایش قوام و استحکام پوست (درمان شلی و افتادگی پوست):

خدمات محافظتی پوست

وجود مشکلاتی همچون جای زخم های آکنه ، بزرگ شدن منافذ ، چین و چروک ناشی از افزایش سن، استرس و مشکلات سلامتی باعث بی نظمی و اختلال در  بافت پوست و لایه‌ های زیرین پوست می شود واز دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست از علائم قابل توجه آسیب پوست است.                                                                               

 با استفاده از فرکانس رادیویی نانو فراکشنال ، انرژی حرراتی از طریق  الکترودهای کوچک و با ایجاد کانالهای ظریفی که توسط بافت های سالم احاطه شده اند ، به بخش‌های مختلف پوست منتقل می شود. این درمان  طبیعی باعث تحریک و بازسازی کلاژن شده و ایجاد ظاهری یکنواخت و محکم تر در پوست در زمان کوتاهی می شود. نتایج شگفت انگیز را می توان در کمتر از سه هفته مشاهده کرد.                                                                                        

تعداد جلسات مورد نیاز معمولا براساس نیاز افراد متفاوت است ، اما معمولاً سه تا چهار جلسه برای جوانسازی پوست  با فاصله جلسات بین ۳ تا ۶ هفته  توصیه مي شود. برای درمان چین و چروک معمولا ۶ تا ۸ جلسه  با فاصله یک هفته در نظر گرفته می شود


ریزش مو:

خدمات محافظتی پوست

شایع ترین علت ریزش مو ناشی از عدم تعادل هورمونی ، کمبود مواد مغذی و یا بیماری ها است. این نوع ریزش مو آلوپسی آندروژنیک نامیده می شود. نوع دوم ریزش مو منطقه‌ای یا آلوپسی آره آتا است که یک بیماری خود ایمنی  است که باعث ایجاد طاسی نقطه ای می شود. پی آرپی  (پلاسمای غنی از پلاکت اتولوگ) یک درمان طبیعی است که با استفاده از خون خود بیمار و بهره گیری از پتانسیل بازسازی ذخیره شده در پلاکت ها برای ترمیم  و رویش دوباره مو مورد  استفاده قرار می گیرد. این فرایند محیط پیاز مو را بازسازی می کند و خون رسانی را افزایش می دهد که باعث افزایش فولیکول مو می شود و در نتیجه موهای قوی تر و حیاتی تری ایجاد می شود. انجام این روش نیاز به مقادیر کوچکی خون بیمار دارد که برای متمرکز شدن پلاکت ها در پلاسما سانتریفیوژ می شود. این ماده چندین بار از طریق یک سوزن نازک به پوست سر تزریق می شود. معمولا سه تاچهار جلسه  بفواصل یک تا سه ماه برای شروع و پیگیری  درمان توصیه می شود.

جوانسازی پوست:

خدمات محافظتی پوست

درمان پی آر پی اتولوگ  می تواند خطوط ریز ، کیفیت پوست ، چین و چروکهای عمیق ، حلقه های تیره دور چشم، ریزش مو و بهبود زخم را پس از لیزر یا لایه برداری شیمیایی بهبود بخشد. پی آر پی می تواند با ارتقاء فرایند بازسازی طبیعی بافت که باعث بهبود عدم تعادل و خطوط ریز پوست می شود ، به کیفیت پوست کمک کند. چین و چروک های عمیق نیاز به یک درمان موضعی دارد که تناسب و حجم را به پوست باز می گرداند. حلقه های تیره زیر چشم یک منطقه بسیار شکننده است که می تواند به دلیل اختلال خونرسانی موضعی،  تیره و چروکیده به نظر برسد. پی آر پی خونرسانی  عروق خونی زیر چشم را تحریک می کند و ناحیه مورد نظر را روشن کرده و شفافیت می بخشد. جای جوش‌ها یا آکنه که گاهی برجسته و ناهموار هستند  را هم می توان با استفاده از پی آر پی به طور موثری درمان کرد

میکرونیدیلیگ:

خدمات محافظتی پوست

درمان میکرونیدلینگ برای خطوط ریز ، چین و چروک ، افتادگی پوست ، پوست آسیب دیده از آفتاب ، رنگدانه ، بزرگ شدن منافذ ، علائم کشش ، زخم ، ریزش مو و جوانسازی پوست توصیه می شود. این روش درمانی از سوزن های بسیار کوچک برای سوراخ کردن پوست استفاده می کند تا مکانیسم ترمیم بافت پوست بدن را فعال کند ، کلاژن بیشتری ایجاد کرده و آسیب قدیمی روی پوست را از بین ببرد. این روش ایمن ترین روش تحریک تولید کلاژن را ارائه می دهد زیرا اپیدرم پوست را کاملاً سالم و بدون آسیب می گذارد. میکرونیدلینگ درمانی بدون درد و سریع الاثر است.

محصولات پوستی :

خدمات محافظتی پوست

صرف نظر از سن ، نوع پوست یا نگرانی شما ، ما یک خط جامع و تخصصی  از محصولات را بعنوان راه حل های ایده آل مراقبت از پوست شما ارائه می دهیم. ما مراقبت های پوستی را از مارک های حرفه ای متعدد مراقبت از پوست مانند Vivier ، PCA Skin ، Nelly Devuyst و Alumier ارائه می دهیم. محصولات ما شامل پاک کننده های متعدد ، سرم ، لایه بردار ، مرطوب کننده ، کرم های ضد پیری ، کرم های ضد آفتاب ، محصولات روشن کننده ، درمان آکنه ، درمان هایپرپیگمانتاسیون و بسیاری دیگر است. تیم ما با استفاده از متخصصان پوست و مراقبت های پوستی  به شما کمک می کند تا ترکیب کاملی از محصولات را برای نوع پوست منحصر به فرد خود بیابید و استفاده کنیدGet in Touch

اطلاعات تماس

مرکز سلامتی خانواده سبز


Instagram


Facebook-f

تماس با ما

دفتر:
6044647771

شماره تماس:

7788748974

7788660642

ایمیل ما

ایمیل:

greenfamilywellness@gmail.com

آدرس ما

آدرس:

2850 Shaughnessy


St Unit 6217

Port Coquitlam, BC V3C 6K5