خدمات

طب طبیعی

طب طبیعی یا ناچروپاتی


آنلاین رزرو کنید

طب طبیعی یا ناچروپاتی مجموعه ای از  سیستم‌های درمانی است که از داروها و روش‌های  طبیعی برای کمک به بهبود بدن استفاده می کند. این روش های درمانی شامل بسیاری از روشها از جمله درمان های گیاهی ، ماساژ و درمان با دست ( مانیپولاسیون) ، طب سوزنی ، هومیوپاتی ، مشاوره تغذیه و اصلاح شیوه زندگی ، تزریقات وریدی ، عضلانی و مفصلی با مواد طبیعی برای بهبود سطح سلامت بیمار را در بر می گیرد.

https://greenfamilywellness.com/wp-content/uploads/2021/11/IV.mp4

اهداف طب طبیعی و تلفیقی (ناچروپاتی)

هدف اصلی این مجموعه درمانی درمان کل فرد شامل سیستم‌های مختلف بدن ، ذهن و روحیات فرد است.

برطرف کردن علل اصلی بیماری و نه فقط توقف علائم بیماری از دیگر اهداف طب ناچروپاتی است . آموزش بیمار برای فرا گرفتن شیوه سالم زندگی اعم از رژیم غذایی، بهداشت خواب ، کنترل استرس ، نحوه فعالیت مناسب بدنی از دیگر وظایف پزشک ناچروپات است.

یک پزشک طب طبیعی ممکن است 1 تا 2 ساعت در طول ویزیت اولیه با بیمار وقت سپری کند وبا  سوالاتی مانند سابقه سلامتی و بیماری ، میزان استرس و دیگر عادات شیوه زندگی بیشتر با شرایط بیمار آشنا شود و  پس از ویزیت اولیه ، ممکن است آزمایشات آزمایشگاهی برای تشخیص و رفع علل اصلی مورد نیاز باشد.

خدمات طبیعت درمانی:

طب طبیعی یا ناچروپاتی

  • داروهای گیاهی و تغذیه ای
  • سرم درمانی مغذی (IV درمانی): شامل انواع ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه ، آنتی اکسیدان ها و بسیاری از مواد مغذی طبیعی دیگر.
  • کاربردها: برای پیشگیری از بیماری ها و تقویت سیستم ایمنی بدن ، انرژی ، متابولیسم و کنترل وزن ، سوء تغذیه ، ضد استرس ، سم زدایی ،…
  • سلامت پوست و مو ، آکنه ، هایپرپیگمنتیشن و روشن کننده ، آلوپسی ، خشکی پوست ، پیری پوست ، ترمیم زخم …
  • تزریق موضعی: برای کنترل وزن و چربی سوزی موضعی
  • طب سوزنی: برای دردهای اسکلتی عضلانی ، بی خوابی ، سردرد ، استرس و اضطراب ، مشکلات گوارشی
  • تزریق موضعی (/پرولوتراپی و PRP/ مزوتراپی) : تزریقات داخل مفصل و رباط با مواد طبیعی برای ترمیم و بازسازی بافت همبند ، غضروف و کاهش درد در آرتروز ، کشیدگی و رگ به رگ شدن ناشی از افزایش سن ، ضربه و آسیب ورزشی.
  • تست حساسیت غذایی: برای تشخیص حساسیت غذایی شخصی در طیف وسیعی از غذاهای رایج و غیر معمول برای کمک به /بیماران مبتلا به علائم گوارشی و یا اگزما ، میگرن ، IBS ، IBD ، آسم ،…
  • مکمل های درمانی( ساپلمنتهای تعذیه ای) : شامل اسیدهای آمینه ، گیاهان دارویی ، داروهای هومیوپاتی ، مواد معدنی ، ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها برای حمایت و تقویت سیستم های مختلف بدن.
  • روشهای زیبایی: مانند بوتاکس ، PRP ، مزوتراپی و…

Get in Touch

اطلاعات تماس

مرکز سلامتی خانواده سبز


Instagram


Facebook-f

تماس با ما

دفتر:
6044647771

شماره تماس:

7788748974

7788660642

ایمیل ما

ایمیل:

greenfamilywellness@gmail.com

آدرس ما

آدرس:

2850 Shaughnessy


St Unit 6217

Port Coquitlam, BC V3C 6K5